Menu Zamknij

Szkółka spawaczy w siedzibie firmy

Szkółka spawaczy pod nadzorem niemieckiej jednostki GSI SLV Berlin. 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz wymaganiom jakościowym stawianym na rynku krajowym i europejskim Firma TARMETAL utworzyła zakładową szkółkę spawaczy. Niebywałym atutem prowadzonej przez firmę TARMETAL szkoły zakładowej spawaczy jest fakt, iż prowadzona jest ona pod nadzorem niemieckiej jednostki GSI SLV BERLIN. Oznacza to, że uprawnienia uzyskane przez podopiecznych honorowane są na terenie całej  Unii Europejskiej. 

Szkolenia i egzaminy.
Szkolenia i egzaminy spawaczy odbywają się w szkółce spawaczy działającej na terenie FIRMY TARMETAL w Suwałkach. Podopieczni są szkoleni i przygotowywani do egzaminu przez odpowiednio przygotowaną, doświadczoną kadrę specjalistów. Nadzór nad szkoleniem i egzaminem sprawuje MIĘDZYNARODOWY INŻYNIER SPAWALNIK IWE/EWE. Próbki z egzaminów sprawdzane są na miejscu dzięki czemu zyskujemy na czasie i zaoszczędzamy pieniądze. 

Doświadczenie i uprawnienia honorowane w UE.
Na kursie zdobędziesz duże doświadczenie oraz po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu uzyskasz uprawnienia spawaczy wystawione przez niemiecką jednostkę GSI SLV Berlin – honorowane na terenie całej Europy. 

Sposób nauki i cena.
Kursy spawaczy organizowane są metodami: MAG 135 oraz MMA 111.
Ceny ustalane są indywidualnie.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej: 533-955-824